Nuk do ta njihni! Hazall bën ndryshimin drastik në pamjen e saj (FOTO) – AlpeGossip
Nuk do ta njihni! Hazall bën ndryshimin drastik në pamjen e saj (FOTO)

Nuk do ta njihni! Hazall bën ndryshimin drastik në pamjen e saj (FOTO)

Aktorja turke, Alina Boz, e cila është bërë e njohur në Shqipëri me rolin e Hazallit në serialin “Fate të kryqëzuara” i ka surprizuar të gjithë fansat e saj me një foto të postuar së fundmi në profilin e saj në Instagram.

Ndërkohë që të gjithë jemi mësuar që prej shumë kohësh ta shohim si vajzën rebele me flokët bjonde, Hazall më në fund ka vendosur të eksperimentojë me “look”-n e saj.

Ajo i ka prerë flokët shkurt, deri tek shpatullat dhe nga bjonde është shndërruar në brune. Një ndryshim ky që është mirëpritur nga fansat e saj të shumtë, të cilët kanë nxituar ta komplimetojnë.

Nuk dihet nëse ky ndryshim është bërë në kuadër të ndonjë roli që Aline do të luaj, apo nëse ajo ka vendosur të heqë dorë nga flokët bjonde.