Rike Roci ngacmon NUSET shqiptare: A ka më nga ato që rrinë me tabaka në dorë… (FOTO) – AlpeGossip
Rike Roci ngacmon NUSET shqiptare: A ka më nga ato që rrinë me tabaka në dorë… (FOTO)

Rike Roci ngacmon NUSET shqiptare: A ka më nga ato që rrinë me tabaka në dorë… (FOTO)

Disa femra mezi e presin ditën e martesës ndërsa disa të tjera i frikësohen për arsye të ndryshme. Edhe ish banorja e BB, Rike Roci ka një problem. Ndoshta nga fakti se jeton prej vitesh në Itali dhe i ka harruar zakonet shqiptare, ka mbetur e habitur, për të mos thënë e tmerruar që nuset shqiptare zbatojnë ende këtë zakon. Shqetësimin ka dashur ta ndajë me ndjekësit e saj në Instagram ku i pyet: Ekzistojnë akoma nuse me tabaka që rrinë 24 orë në shtëpi duke i bërë punë vjehrrës? Thjeshtë për kuriozitet. Më thoni mendiemt tuaja’.

Ndërsa ka vijuar me pyetjen e radhës nëse kjo gjë iu duket normale. Ju si mendoni?