NUK E PRANUAN KURRË/ Ja rastet kur u kapën mat dhe u kuptua se Luana dhe Krenari janë çift – AlpeGossip
NUK E PRANUAN KURRË/ Ja rastet kur u kapën mat dhe u kuptua se Luana dhe Krenari janë çift

NUK E PRANUAN KURRË/ Ja rastet kur u kapën mat dhe u kuptua se Luana dhe Krenari janë çift

Prej më shumë se dy vitesh kanë tentuar që lidhjen ta mbajnë sekrete megjithatë shpesherë fotot ku janë kapur mat i kanë nxjerrë zbuluar. Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj se kanë pranuar kurrë publikisht se janë në çift, por jo rrallë herë janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe shumë detaje na kanë lënë të kuptojmë që janë të lidhur.

Ndonëse një çift që asnjëherë s’e konfirmoi lidhjen, Luana dhe menaxheri i VIP-ave nga Kosova, Krenar Çoçaj, e pranuan deri diku në “Instagram” me një shkëmbim komentesh të nxehta. Luana do të performonte në Ulqin dhe Krenari i komentonte se duhet të njoftonin zjarrfikësit, pasi pritej ta ndizte flakë atmosferën.

As Luana nuk vonoi t’i përgjigjej duke i shkruar: “Thirri ti!”, Për herë të parë, dyshimet se Luana kishte nisur romancë të re dashurie me mikun e ngushtë të reperit Getoar Selimi u hodhën në 10 korrik të para tre viteve kur ajo dhe Krenari festuan 28- vjetorin e tij në Santorini. Hera e fundit që Luana e konfirmoi në një farë mënyrë lidhjen me Krenarin, ishte në emisionin e saj kur tha se u qante hallin atyre që kishin lidhje në distancë, pasi edhe ajo vetë udhëtonte fundjavave për të takuar të dashurin.

Më poshtë ju paraqesim rastet kur ato janë kapur mat së bashku

Image

Luana dhe Krenari në aeroport
Image

Luana dhe Krenari në dasmën e Marinës dhe Getoarit
Image

Luana dhe Krenari në një darkë familjare

Image

Luana dhe Krenari në dasmën e Sara Hoxhës dhe Ledionit
Image

Luana dhe Krenari në një shëtitje

Image

Luana dhe Krenari duke u puthur në dasmën e Marinës
Image

Kur Luana se vuri re që Krenari ka dalë prapa saj në foto
Image

Luana reklamon biznesin e Krenarit