Si ta kuptosh që AI po të tradhton, bazuar në shenjën e tij të horoskopit – AlpeGossip
Si ta kuptosh që AI po të tradhton, bazuar në shenjën e tij të horoskopit

Si ta kuptosh që AI po të tradhton, bazuar në shenjën e tij të horoskopit

Dashi

Meshkujt e shenjës së Dashit, janë shumë të përkushtuar në një lidhje. Por nëse ata fillojnë të tradhtojnë do e kuptoni menjëherë pasi do të jenë gjatë gjithë kohës me telefon në dorë ose përpara kompjuterit. Në shumë raste ata as që do e vënë re prezencën tuaj, pasi gjithë vëmendja e tyre, përqendrohet te personi tjetër.

Demi

Tradhtia e këtyre meshkujve është shumë e rëndë. Zakonisht kur ata janë në një lidhje, u pëlqen të mbajnë pranë gjërat e partneres pasi për ta kanë kuptim të veçantë dhe ju kujtojnë. Por nëse një Dem fillon të tradhtojë, të gjithë këto objekte e humbasin vlerën. Dijeni se e keni humbur dhe është çështje kohe, që ky person t’ju thotë për t’u ndarë.

Binjakët

Meshkujt e shenjës së Binjakëve janë shumë njerëz të gatshëm për partneren në një lidhje. Edhe nëse nuk janë vet prezent, ata gjithmonë gjejnë një mënyrë për t’ju qëndruar afër. Por nëse fillojnë të tradhtojnë, ata zhduken. Do e vini re pasi ndryshojnë sjellje në mënyrë drastike karshi jush. Kujdes, pasi Binjakët njihen si tradhtarët më të mëdhenj të zodiakut.

Gaforrja

Një mashkull Gaforre është shumë sentimental në marrëdhënie dhe gjithmonë i pëlqen të ruaj kujtime me partneren. Ata janë gjatë gjithë kohës duke shkrepur foto së bashku, ndërsa në momentin që nis të tradhtojë thjesht nuk e bën më këtë gjë. Edhe nëse e vini re ndryshimin, ata do të gjejnë një justifikim. Por kujdes, nëse ata tradhtojnë atëherë i kanë humbur ndjenjat për ju.

Luani

Nuk e keni idenë sa të këqij mund të bëhen meshkujt e kësaj shenje kur tradhtojnë. Luanët janë meshkuj të cilët kanë dëshirë të komplimentojnë partneren sa më shpesh. Në momentin që ata fillojnë të tradhtojnë, të gjithë këto komplimenta kthehen në kritika të vazhdueshme, madje edhe për gjërat më të vogla.

Virgjëresha

Këta meshkuj janë shumë të përgjegjshëm në një marrëdhënie dhe shpesh kanë dëshirë të kujdesen për partneren. Janë xhentilë dhe ju pëlqen të rrini bashkë. Nëse ata tradhtojnë, fillojnë të bëhen shumë moskokëçarës, dhe në këtë rast daljet e shumta do të kthehen në sugjerime, për të qëndruar në shtëpi ose në rastin tjetër thjesht do ju thonë për t’u ndarë.

Peshorja

Në një marrëdhënie këta meshkuj janë shumë të parashikueshëm për shkak se e dini se çfarë mund të prisni. Kjo nuk është diçka e keqe pasi keni një farë sigurie me ta. Kur fillojnë të tradhtojnë, Peshoret fillojnë të kenë interes për gjëra të cilat nuk i kanë pasur më parë. Për shembull do dëshirojnë të provojnë një restorant , të cilin para një muaji janë shprehur se e urrenin, apo do fillojnë të ndryshojnë shije. Më e keqja është se do t’ju akuzojnë ju se nuk e njihni aspak.

Akrepi

Këta meshkuj janë shumë të sinqertë në përgjithësi dhe shpesh i tregojnë gjërat ashtu si janë. Por kur fillojnë të tradhtojnë, ata shndërrohen në gënjeshtarë të tmerrshëm dhe ju do kuptoni, që ka ndryshuar totalisht.

Shigjetari

Këta meshkuj janë shumë ekspresiv dhe dëshirojnë që çdo gjë ta ndajnë me partneren pasi mendojnë se është diçka shumë e mirë të pasurit afër dikë. Por në momentin që ata tradhtojnë, fillojnë të bëhen shumë të prerë me ju. Do e vini re distancën e largët, që do të krijohet mes jush.

Bricjapi

Meshkujt Bricjap njihen për korrektesën dhe kontrollin e madh që kanë për gjërat në jetën e tyre. Kur ata nisin të tradhtojnë humbin pikërisht këtë pjesë, të rëndësishme të karakterit. Ata fillojnë të humbasin kontrollin dhe kanë dyshime të vazhdueshme në atë që duan nga jeta.

Ujori

Këta meshkuj shpesh janë në kërkim të partnereve të ngjashme me ta, me të cilat mund të mirëkuptohen. Nëse ata fillojnë të tradhtojnë mos u çudisni nëse e kthejnë këtë situatë, kundër jush. Ata do ju akuzojnë ju për të njëjtën gjë, dhe janë shumë të zgjuar për ta justifikuar veten e tyre kudo.

Peshqit

Meshkujt e shenjës së Peshqve, gjithmonë duan të kalojnë kohë me partneren e tyre. Sa herë që ju kërkoni për t’u takuar, ata do thonë “po” pavarësisht situatës. Por nëse tradhtojnë, papritur e gjitha kjo ndryshon pasi ata fillojnë të mos kenë kohë për ju, dhe praktikisht kaloni në plan të dyt