NA PASKA SHPËTUAR/ Shoqja e ngushtë e Kim Kardashian qenka blogerja e njohur shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
NA PASKA SHPËTUAR/ Shoqja e ngushtë e Kim Kardashian qenka blogerja e njohur shqiptare (FOTO)

NA PASKA SHPËTUAR/ Shoqja e ngushtë e Kim Kardashian qenka blogerja e njohur shqiptare (FOTO)

Kim Kardashian i ecën muhabeti me shqiptarët! Prej 10 vitesh, mbretëresha e reality show-t i ka qëndruar besnike grimierit me origjinë shqiptare Mario Dedivanovic dhe madje, ruajnë një miqësi shumë të bukur mes tyre. Jo vetëm kaq, Kim na respektoi të gjithëve duke mësuar disa fjalë shqip.

Mirëpo, ajo që nuk kishim ditur është se në jetën e Kim Kardashian është një tjetër shqiptare. Bëhet fjalë për vajzën me origjinë nga Tirana, Aureta e cila u larguar nga Shqipëria në moshën 12–vjeçare dhe tanimë është kthyer një ndër blogeret më të njohura në “Instagram”.

Ishte Kim, ajo që tregonte me krenari se ishte në tavolinë me blogeren shqiptare Aureta si dhe me stilisten Sita Bellan. Vajzat duken shumë të lumtura në shoqërinë e njëra – tjetrës teksa pozojnë për miqtë e tyre të shumtë virtualë!