NGJASHMËRI E “FRIKSHME”/ Motrat e showbizzit shqiptar që duken si… binjake (FOTO) – AlpeGossip
NGJASHMËRI E “FRIKSHME”/ Motrat e showbizzit shqiptar që duken si… binjake (FOTO)

NGJASHMËRI E “FRIKSHME”/ Motrat e showbizzit shqiptar që duken si… binjake (FOTO)

Të kesh një motër është gjëja më e vecçantë që nëna i fal vajzës. Njësoj është edhe për vajzat e showbizzit të cilat kanë një lidhje të veçantë me motrën e tyre, edhe pse nuk mund të jenë binjake ato kanë një ngjashmëri të madhe mes tyre.

Disa prej tyre i kemi parë bashkë edhe në ekran, pasi ndajnë të njëjtin profesion. Ndërsa të tjerat i kemi parë falë motrave të tyre të famshme.

Së fundmi ishte Elita Rufi e cila postoi një foto me motrën e saj, ato janë si dy pika uji por përveç kësaj kanë edhe një të përbashkët: Janë të dyja në pritje të ëmbël.

Dhe ku ka më bukur për dy motra që të ndajnë momentet e veçanta me njëra tjetrën gjatë kësaj ndjenje të veçantë dhe të papërshkrueshme.

Por nuk janë të vetmet që kanë një ngjashmëri kaq të madhe si të jenë binjake. Alpegossip.al ju sjell motrat e shoebizzit që janë si dy pika uji.

Almeda Abazi me motrën e saj.

Valbona Selimllari me motrën e saj.

Vesa Luma me motrën e saj.

Viola Spiro dhe Petrula Spiro

Klea Huta dhe motra e saj

Luana Vjollca dhe Marina Vjollca

View this post on Instagram

Ti je jeta ime @luanavjollca

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on