Alban Ramosajt i realizohet ëndrra! Këngëtarja me famë botërore i shkruan: Njerëzit si ty… (FOTO) – AlpeGossip
Alban Ramosajt i realizohet ëndrra! Këngëtarja me famë botërore i shkruan: Njerëzit si ty… (FOTO)

Alban Ramosajt i realizohet ëndrra! Këngëtarja me famë botërore i shkruan: Njerëzit si ty… (FOTO)

Edhe personazhet e njohur të ekranit kanë idhujt e tyre. Alban Ramosaj ka realizuar ëndrrën pasi ka komunikuar me idhullin e tij, Bebe Rexhën.

Ditën e sotme Albanai ka bërë një postim në Instastory, ku ka treguar komunikimin me këngëtaren Bebe Rexha, e cila pasi ka parë mesazhin plotë dashuri dhe mbështetje të Albanit i ka kthyer atij një përgjigje.

“Të uroj më të mirat në të ardhmen tënde. Unë po pres gjëra të mëdha nga ti. Jam i sigurt që do arrish majat”, i ka shkruar Albani, Bebes, ndërkohë që kjo e dyta ja ka kthyer plotë mirënjohje.

“Faleminderit shumë. Njerëz si ti më shtyjnë të punoj më shumë, që e gjithë bota të dëgjoj këngët e mia”, ka shkruar ajo.