Poza e preferuar e VIP-ave. Ja detaji i përbashkët në FOTOT e tyre. Nga Morena Taraku tek… – AlpeGossip
Poza e preferuar e VIP-ave. Ja detaji i përbashkët në FOTOT e tyre. Nga Morena Taraku tek…

Poza e preferuar e VIP-ave. Ja detaji i përbashkët në FOTOT e tyre. Nga Morena Taraku tek…

Ato janë disa nga femrat më të bukura dhe emrat më te lakuar të showbizit shqiptar. Dhe normalisht me një numër të madh fansash në rrjetet sociale.
Mesa duket vip-et tona perveç se të kuruara në detaj,seksi dhe secila me stilin e saj unik i bashkon edhe diçka tjetër. “Pozicioni i preferuar për të dal në foto”
Dhe e gjitha kjo lidhet me pozicionin e dorës, të cilën e mbajnë të përthyer lart pranë flokëve.
Redaksia e AlpeNews.al ka zgjedhur disa foto:

Morena Taraku

Luana Vjollca

Kida

Zaimina Vasjari

Roza Lati

Jonida Maliqi

Lori Hoxha

Samanta Karavella