“Vapë”/ Aulona Musta poston FOTON nga plazhi, fansi e KRITIKON: Mbaje për burrin zhveshjen… – AlpeGossip
“Vapë”/ Aulona Musta poston FOTON nga plazhi, fansi e KRITIKON: Mbaje për burrin zhveshjen…

“Vapë”/ Aulona Musta poston FOTON nga plazhi, fansi e KRITIKON: Mbaje për burrin zhveshjen…

Aulona Musta është moderatorja thumbuese që gjithmonë ka qënë e hapur me publikun për jetën e saj private.

Prej disa ditësh moderatorja ka startuar pushimet bashkë me bashkëshortin e saj në Kuba. Aulona ka “bombarduar” rrjetet sociale me foto të ndryshme, por ajo që tërheq vëmendjen është fotoja e fundit e postuar në Instagram ku duket me të vërtetë shumë seksi.

“Vapë”, ka shkruar Aulona krah fotos dhe normalisht që nuk mund të mungonin dhe komentet nga fansat.

“Eheheh sa qesharke qe je, me foto provokuse e kam fjalen, po sa e bukur po te vjen vetja e zhveshur bre, po mbaje per veti e burr tand ket trup, oj Zemet ski nevoj me nda me krejt BOTEN 😬😂😂”, i komenton një fans i saji “kritikues”.

Aulona nuk ka ka kursyer një koment dhe i kthen përgjigjje: “E zhveshur? Me rrobabanjo trup? Me fal se nuk e dija qe ne plazh shkohet me pelice!”

/AlpeNews.al/