“SI GOCAT MODERNE”/ Shihni sa ka ndryshuar Besa Kokëdhima pas ndërhyrjeve plastike (FOTO) – AlpeGossip
“SI GOCAT MODERNE”/ Shihni sa ka ndryshuar Besa Kokëdhima pas ndërhyrjeve plastike (FOTO)

“SI GOCAT MODERNE”/ Shihni sa ka ndryshuar Besa Kokëdhima pas ndërhyrjeve plastike (FOTO)

Besa Kokëdhima ndonëse nuk është më aq aktive sa ka qenë në botën e muzikës, ajo vazhdon të mbetet një nga personazhet më të komentuara.

Megjithëse larg ekranit shqiptar, Besa vazhdon të qëndrojë aktive në rrjetin e saj social Instagram. Ajo vazhdimisht poston fotot të veta ku kohët e fundit duket se po shijon pushimet.

Duke vënë re pamjen e saj vitet e fundit mundemi të kuptojmë se Besa nuk duket më siç ka qenë. Kjo pasi ka kaluar shumë kohë që e njohim këngëtaren, dhe tani mundemi të kuptojmë shumë thjeshtë se ajo ka ndryshuar shumë gjatë viteve. Kjo patjetër prej ndërhyrjeve plastike!

Vihet re se Besa ka ndërhyrë me anë të operacioneve plastike në buzë, hundë dhe pak mollëza.

Kur është pyetur në një intervistë në ”Xing me Ermalin” , Besa ka lënë të kuptohet se po, ka ndërhyrë por thjesht nuk ka treguar me detaje se çfarë ka bërë.

Më poshtë do t’ju paraqesim disa foto të viteve më parë dhe disa foto të tanishme dhe ju mund ta bëni vetë dallimin.

      

    

/AlpeGossip.al