I “ÇMENDI” TË GJITHË/ Oriola ngre fustanin më shumë se sa duhet, zbulon të pasmet – AlpeGossip
I “ÇMENDI” TË GJITHË/ Oriola ngre fustanin më shumë se sa duhet, zbulon të pasmet

I “ÇMENDI” TË GJITHË/ Oriola ngre fustanin më shumë se sa duhet, zbulon të pasmet

Modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi njihet si një nga modelet më ‘të nxehta’ dhe më në formë.

Ajo edhe nëpër mediat sociale qëndron mjaft mirë, duke u ndjekur nga mijëra fansa.

Nëpër paraqitjet e saj publike ajo nuk heziton të ekspozohet, duke shfaqur forma fantastike trupore, që i kanë mundësuar asaj të sfilojë për marka të ndryshme, madje jo vetëm shqiptare.

Së fundmi Oriola është shfaqur tejet provokuese dhe e hapur duke ekspozuar pjesët më të mira trupore.

Kujtojmë që ajo para pak kohësh kishte sfiluar për markën e njohur ndërkombëtare ‘Guess’.