Eliona i VË FLAKËN instagramit/ Poston foton ku shfaqet me bikini dhe provokuese (FOTO) – AlpeGossip
Eliona i VË FLAKËN instagramit/ Poston foton ku shfaqet me bikini dhe provokuese (FOTO)

Eliona i VË FLAKËN instagramit/ Poston foton ku shfaqet me bikini dhe provokuese (FOTO)

Ajo është një nga aktoret më seksi e cila shquhet për format e saj trupore.

Një fakt të tillë aktorja e “2Xl” Eliona Pitarka e ka treguar edhe më foton e fundit të publikuar në rrjete sociale.

E shohim më seksi se kurrë me bikini në det, duke treguar edhe njëherë se duket dhe është vërtetë një nga vajzat më seksi të showbizit