PRITJES I ERDHI FUNDI/ Elita Rudi tregon indirekt se është shtatzanë (FOTO) – AlpeGossip
PRITJES I ERDHI FUNDI/ Elita Rudi tregon indirekt se është shtatzanë (FOTO)

PRITJES I ERDHI FUNDI/ Elita Rudi tregon indirekt se është shtatzanë (FOTO)

Elita Rudi dhe reperi Gjiko kurorëzuan në martesë historinë e tyre të dashurisë në ditët e fundit të muajit shtator, një dasmë që u komentua shumë në media.

Për javë me rradhë, moderatorja bukuroshe është komentuar për një shtatzëni të mundshme, por përveç se e ka fshehur me mjeshtëri gjithmonë e ka mohuar. Mirëpo siç duket pritjes i erdhi fundi dhe Elita e tregoi indirekt se është shtatzënë. Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet me një veshje të gjërë dhe përshkrimi i fotos tregon që ajo është shtazënë. “Bluza i thotë të gjitha”, shkruan Elita, si për të na treguar të gjithëve se ka veshur një “hoodie” të gjërë ngaqe është shtatzënë. Urime Elita dhe Gjiko!