Surprizat për ditëlindjen e Afërdita Dreshaj/ Jaht, gucci, diamant dhe lule (FOTO) – AlpeGossip
Surprizat për ditëlindjen e Afërdita Dreshaj/ Jaht, gucci, diamant dhe lule (FOTO)

Surprizat për ditëlindjen e Afërdita Dreshaj/ Jaht, gucci, diamant dhe lule (FOTO)

Afërdita Dreshaj ka marrë surprizën e jetës në ditën e saj të lindjes. Bukuroshja shqiptare festoi dje 32-vjetorin dhe bashkëshorti Jakub Kindl ishte kudjesur që të kalonte një ditë të mrekullueshme.
Ai kishte marrë një jaht me qira për të shëtitur ndërsa nuk mungonin dhe dhuratat luksoze, një çante “Gucci”, një buqetë me lule dhe një kartolinë gjigante që mbante emrin e Afërditës të shkruar me shkrim dore nga Jakub.

Rrugës pati edhe një surprizë të madhe, pasi jahti i çiftit u ndoq nga një dyshe delfinësh.

Shoqja e ngushtë e Afërditës, modelja Xhesika Berberi kishte bërë gjithashtu një surprizë për të, një varëse diamanti nga Tifanny&Co.