Nëse do i “jepni” makinës si Oriola Marashi rrezikoni shumë! (FOTO) – AlpeGossip
Nëse do i “jepni” makinës si Oriola Marashi rrezikoni shumë! (FOTO)

Nëse do i “jepni” makinës si Oriola Marashi rrezikoni shumë! (FOTO)

Modelja seksi Oriola Marashi gjithnjë bën postime mjaft provokuese në rrjete sociale.
Këtë herë bukuroshja, e cila tashmë është pjesë e labelit OTR ka publikuar një foto në makinë.

Në këtë foto provokuese Oriola shfaqet me cigare në dorë në makinë, ndërkohë që i ka kthyer kurrizin timonit dhe këmbët i ka vendosur në sedile.

Nuk është hera e parë që Oriola publikon në rrjete sociale foto të tilla.