Vis Bajraktarit i shajnë Lorin, përgjigjja e tij u mbyll gojën komentuesve (FOTO) – AlpeGossip
Vis Bajraktarit i shajnë Lorin, përgjigjja e tij u mbyll gojën komentuesve (FOTO)

Vis Bajraktarit i shajnë Lorin, përgjigjja e tij u mbyll gojën komentuesve (FOTO)

 

Lori Hoxha, trashëgimtarja e Top Channel, siç e dimë është në në lidhje me Vis Bajraktarin.

Një lidhje që ka nisur prej kohësh dhe vazhdon të funksionojë.

Sot, në një foto të Visit në rrjetin social “Instagram”, një komentuese i ka shprehur hapur simpatinë që ka ndaj tij dhe mospëlqimin ndaj Lorit.

“Je gjith ky cun se di si e ke lidh jeten me lorin, ajo nuk ben”

Përgjigjja e Visit ka qenë e mënjëhershme duke i thënë:  “Lori eshte perendeshe”

Sigurisht që kjo përgjigje e tregon më së miri dashurinë e Visit ndaj Lorit.

Dhe nuk mund të merrnim një përgjigje më të mirë nga ndonjë djalë për të dashurën e zemrës. Kështu që çuna merrni shembull.

Përgatiti: AlpeNews.al/