Sot Lori Hoxha e ka një përgjigje për të gjithë ju dhe nuk do t’ju pëlqejë aspak (VIDEO) – AlpeGossip
Sot Lori Hoxha e ka një përgjigje për të gjithë ju dhe nuk do t’ju pëlqejë aspak (VIDEO)

Sot Lori Hoxha e ka një përgjigje për të gjithë ju dhe nuk do t’ju pëlqejë aspak (VIDEO)

Një nga ato përgjigjet e prera.

Mëngjesi i sotëm duket se nuk ka qenë mjaftueshëm pozitive për Lori Hoxhën. Së fundmi ajo e ka ‘pasuruar’ Instagramin e saj me postime ‘throëback’ ,shkëputur nga pushimet verore, ndërsa sot publikoi një video ku nuk dukej në humorin e duhur. ‘Today has a no from me (so ka një ‘jo’ nga unë’), shkruan mbi video trashëgimtarja e Top medias. Ndaj, na vjen keq për ju që do të merrni një ‘jo’ nga Lori.

Videon shikojeni ketu