HOROSKOPI DHE VIPAT/ Gent Zenelaj, “Luani” energjik që i plotëson të gjitha cilësitë! (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Gent Zenelaj, “Luani” energjik që i plotëson të gjitha cilësitë! (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Gent Zenelaj, “Luani” energjik që i plotëson të gjitha cilësitë! (FOTO)

Gentjan Zenelaj është aktori i njohur nga të gjithë e njëkohësisht  mjaft i preferuar nga publiku për pozitivitetin që transmeton.

Në horoskop ai i përket shenjës së Luanit dhe përputhet plotësisht me karakteristikat e tij.

Nga elementët e zjarrit, shenja e Luanit paraqet një person intensiv dhe entuziast dhe këto cilësi i gjejm më së miri tek Genti. Atë e shohim gjithnjë mjaft në formë, e shpeshherë mund të kemi pyetur veten se nga i buron gjithë ajo energji që e karakterizon.

Në jetën praktike, është shumë krijues dhe sillet mirë me “improvizimet”, thuhet për luanin, karakteristikë të cilën e shohim të “mishërohet” më së miri në karakterin e aktorit të njohur i cili është  mjaft i talentuar.

I paimitueshëm dhe gjithmonë në kërkim të emocioneve të mëdha, një luani si Genti pëlqen të fitojë sa më shumë spektatorë të jetë e mundur.

/AlpeNews.al