FUNDET NJË “MUST”QË NUK DEL NGA MODA/ Këto modele fiksuan keq vip-at dhe nuk kanë faj! – AlpeGossip
FUNDET NJË “MUST”QË NUK DEL NGA MODA/ Këto modele fiksuan keq vip-at dhe nuk kanë faj!

FUNDET NJË “MUST”QË NUK DEL NGA MODA/ Këto modele fiksuan keq vip-at dhe nuk kanë faj!

Fundet janë një nga veshjet e femrave të cilat nuk dalin kurrë nga moda. Vishen në çdo sezon dhe prej vitesh kanë pësuar ndryshime të ndryshme.

Së fundmi ato janë rikthyer sërish në qendër të vëmendjes. Vajzat në këtë sezon veror kanë zgjedhur trendet e fundit dhe kombinime nga më të ndryshme, nga ato sportive deri tek ato klasike me taka.

Tani që zbuluam  se fundet janë një “must have” ne mund të shohim kombinimet e vip-eve për tu frymëzuar.

Kiara Tito

Alketa Vejsiu

Orinda Huta

Armina Mevlani

Kejvina Kthella

AlpeNews.al