Sulm me armë në Hollywood, pesë persona mbeten të plagosur – AlpeGossip
Sulm me armë në Hollywood, pesë persona mbeten të plagosur

Sulm me armë në Hollywood, pesë persona mbeten të plagosur

Një person i armatosur ka qëlluar disa njerëz në një festë që u bë në një shtëpi në Hollywood. Pas atij momenti, ai është arratisur dhe pesë persona kanë mbetur të plagosur.

Incidenti ndodhi Rrugën Tiara në veri të Hollywood-it pas një telefonate rreth orës 1 të natës.

“Pesë meshkuj dhe dy femra janë dërguar në spital pas ngjarjes”, njoftoi departamenti i zjarrfikësve në Los Anxheles.