ARMALDO FESTON DITËLINDJEN/ Olta Gixhari kujton gafën virale të saj!! – AlpeGossip
ARMALDO FESTON DITËLINDJEN/ Olta Gixhari kujton gafën virale të saj!!

ARMALDO FESTON DITËLINDJEN/ Olta Gixhari kujton gafën virale të saj!!

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhuar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët. Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre. Pavarësisht gjithçkaje, neve na mbetet të presim për edicionin e tretë të tij.

Ditën e sotme Armaldo Kllogjeri feston ditëlindjen dhe një nga ish-banoret që e ka uruar publikisht në rrjete sociale është Olta Gixhari. Jo vetëm që poston një foto me të, por Olta kujton edhe një moment shumë ‘funny’ brenda shtëpisë së “BBV2” e cila u bë shumë virale, ku Armaldo tregon se e ka ditëlindjen më 1 Qershor dhe Olta e ngatërron me “Ditën e Punëtorëve”.

Armaldo Kllogjeri feston ditëlindjen, Olta Gixhari kujton gafën viraleArmaldo Kllogjeri feston ditëlindjen, Olta Gixhari kujton gafën virale

Luizi dhe Kiara fotografohen herë pas here nëpër rrugët e Tiranës. Por sigurisht nuk mungojnë as postimet në profilet e tyre në rrjetet sociale, ku shfaqen së bashku. Ditën e sotme Kiara ka postuar në Instastory dy foto ku shfaqet një kënd i shtëpisë dhe ndjekësit menjëherë kanë nisur që të aludojnë se është banesa e re e çiftit