DASMA MADHËSHTORE QË MBLODHI VIP-AT/ Kush është këngëtarja e madhe që këndoi së bashku me Gaz Pajën (FOTO) – AlpeGossip
DASMA MADHËSHTORE QË MBLODHI VIP-AT/ Kush është këngëtarja e madhe që këndoi së bashku me Gaz Pajën (FOTO)

DASMA MADHËSHTORE QË MBLODHI VIP-AT/ Kush është këngëtarja e madhe që këndoi së bashku me Gaz Pajën (FOTO)

Aktori mjaft i preferuar nga publiku shqiptar Gazmend Paja kurorëzoi dashurinë e tij me martësë me bukuroshen Ira Seferi.

Dasma e tyre ishte madhështore dhe ky event mblodhi një pjesë të madhe të vipave të ekranit shqiptar.

Në këtë ngjarje kaq të rëndësishme dhe të bukur për jetën e tij Gazi ka kënduar vetë duke argëtuar të gjithë të pranishmit por si mbështetje ka pasur edhe këngëtaren shqiptare, Aurela Gace.

Ata shfaqen duke e shijuar atmosferën ashtu si në fotot e mëposhtëme të siguruar nga AlpeNews.al ku edhe nusja bukuroshe shfaqet mjaft e lumtur.

Kejsi Tola, një tjetër këngëtare e talentuar dhe preferuar nga publiku shqiptar duket të jetë e pranishme.

/AlpeNews.al