ENCA E THOT TROÇ SE ÇFARË I PËLQEN TEK NJË MASHKULL/ Marina qesh me të madhe (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
ENCA E THOT TROÇ SE ÇFARË I PËLQEN TEK NJË MASHKULL/ Marina qesh me të madhe (FOTO+VIDEO)

ENCA E THOT TROÇ SE ÇFARË I PËLQEN TEK NJË MASHKULL/ Marina qesh me të madhe (FOTO+VIDEO)

Mbrëmjen e kaluar, Enca ishte e ftuar në emisionin “Klanifornia”.

Këngëtarja zhvilloi një intervistë me Marina Vjollcën, e cila nuk i kurseu pyetjet pikante.

Marina pyeti Encën se çfarë pëlqen tek një mashkull dhe përgjigjia e saj shkaktoi shumë të qeshura.

“Më pëlqen gjatësia, gjatësia e trupi…. Më pëlqejnë shumë meshkujt e gjatë do thoja”, tha Enca dhe Marina se mbajti të qeshurën.

“Sa të këqinj që jeni more, mirë këta po edhe ti?” iu drejtua Enca Marinës, e cila nuk e mbajti dot veten.

Për këtë vit, Enca ka rezervuar shumë surpriza për fansat e saj.

Në një intervistë të dhënë së fundmi për “Lart e poshtë”, ajo tregoi se çdo muaj do të bëjë nga një këngë.