Këngëtares shqiptare nuk i “plas” fare dhe thot TROÇ: E dua partnerin BISEKSUAL (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtares shqiptare nuk i “plas” fare dhe thot TROÇ: E dua partnerin BISEKSUAL (FOTO)

Këngëtares shqiptare nuk i “plas” fare dhe thot TROÇ: E dua partnerin BISEKSUAL (FOTO)

Më e sinqertë se kaq nuk mund të tregohej!

Ajo është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare e cila numëron shumë vite në skenë. Kohët e fundit e kemi parë të publikojë shumë foto provokuese në rrjetet sociale por siç duket ajo nuk bën naze kur e pyesin se si e do partnerin.

Bëhet fjalë për Rove Stefën e cila ishte e ftuar në “Thumb” ku sigurisht nuk mund t’i shpëtonte pyetjeve thumbuese.

Ajo foli për këngën e saj më të re, “Unaza”, për festivalin “Kënga Magjike”…, por kur “Thumbi” e pyeti nëse princi i saj i kaltër mund të ishte biseksual, Rovena u përgjigj: “Po! Shiko, do të më donte aq shumë mua sa do t’i harronte ata të gjinisë tjetër!”.