NGJYRA E MOTIVE TË NDRYSHME/ Moderatoret bukuroshe të ekranit u veshën kështu këtë javë (FOTO) – AlpeGossip
NGJYRA E MOTIVE TË NDRYSHME/ Moderatoret bukuroshe të ekranit u veshën kështu këtë javë (FOTO)

NGJYRA E MOTIVE TË NDRYSHME/ Moderatoret bukuroshe të ekranit u veshën kështu këtë javë (FOTO)

Këtë javë që po lëmë pas ekrani është mbushur plot ngjyra e kjo në sajë të moderatoreve të njohura të ekranit shqiptar.

Ka qenë Rudina Magjistari ajo e cila ka sjellë trendin e fundit të ngjyrave e cila është pikërisht e verdha dhe e ka kombinuar atë mjaft bukur.

Për të vazhduar më pas me Alketa Vejsiun e cila mbylli sezonin e rradhës të “Në kurthin e Piter Pan” me një fustan të kuq mjaft elegant e më pas me vezullimin e veshjes së Roza LAtit  dhe thjeshtësisë së Orinda Hutës.

Më poshtë gjeni moderatoret e veshura më bukur gjatë javës, sipas zgjedhjeve të AlpeNews.al:

View this post on Instagram

some salt pls se dielliii aha…

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta) on