E akuzojnë se thyhet në mes për të reklamuar të pasmet, Ilda acarohet me fansat: Me ju duhet të kesh dy… (FOTO) – AlpeGossip
E akuzojnë se thyhet në mes për të reklamuar të pasmet, Ilda acarohet me fansat: Me ju duhet të kesh dy… (FOTO)

E akuzojnë se thyhet në mes për të reklamuar të pasmet, Ilda acarohet me fansat: Me ju duhet të kesh dy… (FOTO)

Gazetarja e njohur sportive, Ilda Bejleri është ndër më të pëlqyerat në vend jo vetëm për aftësitë gazetareske, por edhe për bukurinë e saj. Ilda nuk nguron asnjëherë të shfaqë linjat e saj tejet seksi dhe e bën sa herë t’i jepet mundësia. Edhe kësaj radhe, bukuroshja brune është shfaqur me një veshje të kuqe që ka tërhequr vëmendjen e fansave të saj.

Por komentueset e kanë ironizuar për foton që ka hedhur dhe ekspozimin e të pasmeve, mirëpo kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Ildës e cila iu është përgjigjur disa prej tyre.

Fansja i thotë se është shumë e bukur dhe s’ka pse të thyeht në mes për të reklamuar të pasmet, ndërkohë që Ilda i ka thënë: Po më duket shum e bukur! Ku po e shikon thyerjen ti, ske faj, mbase ske vet”.

“Çarë nuk kuptoni mi gra. Një foto është. Sikur s’keni parë me sy, shifi kontrolloji se në vend do i kesh dhe ti. Por siç thotë dhe populli, duhet me pas dy b… një ta çash, e një ta mbash, me u mar me ju”, i është përgjigjur ajo njërës prej komentuesve.