NJË DITË ME SHKENDA DUBOVËN/ Ja pamjet nga pushimet përrallore (VIDEO) – AlpeGossip
NJË DITË ME SHKENDA DUBOVËN/ Ja pamjet nga pushimet përrallore (VIDEO)

NJË DITË ME SHKENDA DUBOVËN/ Ja pamjet nga pushimet përrallore (VIDEO)

Artistja e njohur, Shkenda Dubova kësaj radhe ka shijuar disa ditë të mira pushimi në Tajlandë bashkë me shoqet e saj.

Dubova ka realizuar një video ku tregon një ditë të saj, që nga mëngjesi dhe aktivitetet e tjera.

Në videon e mëposhtme mund ta ndiqni Shkendën dhe pamjet përrallore që ka sjell nga atje.