SEZONI I DIMRIT/ Këto 5 aksesorë janë gjithçka që na duhet (FOTO) – AlpeGossip
SEZONI I DIMRIT/ Këto 5 aksesorë janë gjithçka që na duhet (FOTO)

SEZONI I DIMRIT/ Këto 5 aksesorë janë gjithçka që na duhet (FOTO)

Shajtë, dorezat dhe kapelat janë disa nga aksesorët më esencialë të dimrit.

Përveçse mund të dukemi komodë përmes tyre dukemi edhe shumë “stylish”.

Por tek e fundit të treja që përmendëm nuk janë të vetmit pasi ekzistojnë edhe aksesorë të tjerë të cilat e thjeshtojnë punën të cilat mund ti shihni më poshtë: