KËTË FOTO NUK DUHET TA HUMBISNI/ Kiara Tito pozon e veshur me mijra dollarë! – AlpeGossip
KËTË FOTO NUK DUHET TA HUMBISNI/ Kiara Tito pozon e veshur me mijra dollarë!

KËTË FOTO NUK DUHET TA HUMBISNI/ Kiara Tito pozon e veshur me mijra dollarë!

Kiara Tito është një nga vajzat më të njohura të showbiz-it shqiptar. ajo është shumë aktive në Instagram ku shpeshherë poston fotot e video me të cilat arrin të tërheqë shumë vëmendje.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku duket e ulur në lokal teksa pozon për kamerën. Ajo çka na tërheq direkt vëmendjen është pulovra e saj ngjyrë jeshile neon që i përket markës së njohur ”Balenciaga”.

Me anë të një kërkimi të thjeshtë në faqen e firmës luksoze mund të gjenim se pulovrra në fjalë nuk kushton asgjë më tepër se  1190$.

Kjo nuk na bën shumë përshtypje për Kiarën pasi tashmë e dimë se ajo është e dhënë pas modës dhe veshjeve të bukra. /AlpeGossip.al