HAPAT E PARË NË MUZIKË/ Djali i Edona Llalloshit ka trashëguar nga e ëma talentin – AlpeGossip
HAPAT E PARË NË MUZIKË/ Djali i Edona Llalloshit ka trashëguar nga e ëma talentin

HAPAT E PARË NË MUZIKË/ Djali i Edona Llalloshit ka trashëguar nga e ëma talentin

Edona LLalloshi ka publikuar pak minuta më parë një video të djalit të saj teksa përpiqet të luajë në kitarë. Megjithëse i vogël, duket qartë se dashuria e madhe për muzikën që ka në familje është transmetuar edhe tek ai. Me siguri, teksa koha kalon, Doan do e zhvillojë më shumë këtë pasion dhe talent të trashëguar.

Kujtojmë se vetë këngëtarja e njohur ka pranuar në një intervistë për ‘Lart e Poshtë’ me Eraldo Rexhon, në fillim të këtij muaji se ka shumë dëshirë që një nga fëmijët e saj të ndjekë rrugën e muzikës. Më tej ajo ka zbuluar se nuk e di a do jetë në gjendje t’i menaxhojë dot, siç prindërit e saj kanë bërë me vetë Edonën gjatë gjithë karrierës artistike.

Lllalloshi është nënë e dy fëmijëve, vajzës më të madhe që mban emrin Nurin dhe djalit më të vogël