“KOMPLET ORDINERE…”/ Iliri pas debatit me Einxhel: Flet brroçkulla gjithë ditën – AlpeGossip
“KOMPLET ORDINERE…”/ Iliri pas debatit me Einxhel: Flet brroçkulla gjithë ditën

“KOMPLET ORDINERE…”/ Iliri pas debatit me Einxhel: Flet brroçkulla gjithë ditën

Një përballje e fortë ka qenë ajo e ndodhur mes Ilirit dhe Einxhel spektaklin e mbrëmshëm.

Einxhel akuzoi Ilirin se shfrytëzoi për lojë edhe historinë e tij të tradhëtisë bashkëshortore.

‘’Komplet ordinere, përdori argumente. Gruaja ime sa kishte zënë kore kur erdhi këtu. Kur kjo gjë përdoret nganjë person që flet brroçkulla nga mëngjesi deri në darkë kjo më acaron. E njoh shumë mirë çfarë personi është, dhe pa i bërë asgjë shkoi dhe përmendi familjen time.’’,- tha ai.