“SA SHUMË E DUA”/ Kejsi bën një dedikim, por jo për Stresin (FOTO) – AlpeGossip
“SA SHUMË E DUA”/ Kejsi bën një dedikim, por jo për Stresin (FOTO)

“SA SHUMË E DUA”/ Kejsi bën një dedikim, por jo për Stresin (FOTO)

Ata kanë treguar se familja është shumë e shenjtë dhe do të qëndrojnë përkrah njëri-tjetrit edhe në momentet më të vështira.

Ndërsa Stresi u arrestua muajin e kaluar, i akuzuar për përfshirjen në trafikun e drogës, e fejuara e tij Kejsi vazhdon ta mbështesë edhe pse ndodhet në SHBA.

Ditën e sotme ajo postoi dy foto të tjera në “InstaStory” nga kujtimet me reperin.

Njëra duket se është risjell nga pushimet e çiftit, pasi të dy pozojnë para pishinës së një resorti.

Ndërsa në tjetrën, Stresi dhe Kejsi pozojnë të veshur klas.

Në asnjërën prej tyre ajo nuk shkruan asgjë, por në një tjetër foto Kejsi bën një dedikim për qenushin e saj.

“Dei im sa shumë e dua”, shkruan në postim.

Qenushi i saj i bardhë Dei qëndron i ulur në karrige, ndërsa vështrimin e ka tutje mendueshëm