“JAM LODHUR NGA KËTO…”/ Dafina Zeqiri thumbon keq koleget (FOTO) – AlpeGossip
“JAM LODHUR NGA KËTO…”/ Dafina Zeqiri thumbon keq koleget (FOTO)

“JAM LODHUR NGA KËTO…”/ Dafina Zeqiri thumbon keq koleget (FOTO)

Me anë të disa postimeve të bëra së fundmi në rrjete sociale, këngëtarja Dafina Zeqiri ka thumbuar disa nga koleget e saj, mirëpo pa përmendur emra. Ajo shkruan se këtë femra fillimisht të kërkojnë ndihmë dhe më pas të kthehen kundër.

“Jam e lodhur nga ato femra që pretendojnë se janë feministe, bërtasin për ndihmë. Dhe kur ju hap një derë? Ato të kthehen kundër dhe madje edhe përpiqen… është shumë për të qeshur… ato përpiqen të të bëjnë ‘diss’ ty”, ka shkruar këngëtarja.

Më pas, Dafina ka shtuar se jo çdo njeri që ndihmon në këtë jetë, rezulton të jetë i mirë, por karma ekziston. “Do të kem gjithmonë mbështetjen e vajzave të mia! Vajza jini vigjilente! Jo çdokush që ndihmoni është njeri i mirë! Karma ka një mënyrë shumë qeshararke për të zbuluar të vërtetën… Ti e di se kush je!”, është shprehur ajo.