HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ja pse një “virgjëresh” si Julian Deda është mashkullli ideal (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ja pse një “virgjëresh” si Julian Deda është mashkullli ideal (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ja pse një “virgjëresh” si Julian Deda është mashkullli ideal (FOTO)

Aktori i njohur Julian Deda e ka nisur karrierën në skenë shumë vite më parë dhe duket se është një ndër personazhet e preferuara për publikun.  Aktori i përket shenjës së virgjëreshës në “horoskop” dhe ka disa tipare tipike që ja shohim kudo.

Virgjëreshat janë shumë të aftë në punë dhe i kushtojnë rëndësi te madhe edhe detajeve. Gjithmonë ecin me plane dhe i hedhin hapat me maturi. Julian Deda prej vitesh është pjesë e “show-t duplex” ku cilësohet si një ndër aktorët më të përkushtuar por karriera e tij ka filluar që në moshë të re.
“Virgjëreshat” janë shumë të organizuar dhe famlijar të rregullt dhe shumë të dashur. Juliani është babai i dy fëmijëve me bashkëshorten të cilat prej vitesh duket se kanë një dashuri shumë të madhe.
Çifti shfaqet gjtihmonë bashk dhe nuk mungojn kurrë dedikimet e  ëmbla  që bëjnë për njeri tjetrin. Ja momentet e ëmbla që ndan me ndjekësit.
Nëse do ta përshkruanim Julian Deda si një virgjëresh tipike me tre fjali janë: Familjar,puntor dhe strikt.
AlpeNews.al