“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Arbana Osmani bën “namin” me LIKET, ja renditja e e VIP-ave për sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Arbana Osmani bën “namin” me LIKET, ja renditja e e VIP-ave për sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Arbana Osmani bën “namin” me LIKET, ja renditja e e VIP-ave për sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Arbana Osmani e cila ka postuar foto kur ka qenë në New York. Ajo ka marrë 27,577like.

Aurela Gaçe 10,316 like

Beatrix Ramosaj 8,692 like.

Klaudia Pepa 5,334 like

Trejsi Sejdini 4,659 like