”KE DAL HUQ MER B*LE”/ Salsano Rrapi i kthehet keq komentuesit: Nuk e dimë kush është b*lja… – AlpeGossip
”KE DAL HUQ MER B*LE”/ Salsano Rrapi i kthehet keq komentuesit: Nuk e dimë kush është b*lja…

”KE DAL HUQ MER B*LE”/ Salsano Rrapi i kthehet keq komentuesit: Nuk e dimë kush është b*lja…

Aktori i humorit, Salsano Rrapi duket se po shijon disa ditë pushimi, ku ndër të tjera ka postuar edhe disa foto që kanë brenda doza ironie.

Por, duket se disa ndjekës nuk e kuptojnë këtë gjë dhe kanë filluar të shkruajnë edhe me tone ofenduese.

“Ke dal huq mor b*le”,- i shkruan një ndjekës aktorit të humorit.

Aq është dashur që Salsano të mos ja përtojë një përgjigje: “Nuk e dimë kush është b*lja në këtë rast”.

Aktori i humorit prej vitesh prezanton emisionin e njohur “Portokalli”, bashkë me Xhemi Shehun.