Enca dhe Trejsi bëjnë “XING”/ Nuk ju besohet se çfarë kanë të përbashkët (FOTO) – AlpeGossip
Enca dhe Trejsi bëjnë “XING”/ Nuk ju besohet se çfarë kanë të përbashkët (FOTO)

Enca dhe Trejsi bëjnë “XING”/ Nuk ju besohet se çfarë kanë të përbashkët (FOTO)

Trejsi Sejdini është bukuroshja nga Elbasani e cila u bë e njohur fillimisht nëpërmjet një videoje të shpërndarë ku dukej duke u zënë me disa djem.

Ajo më pas ra në sy me pamjen e saj super seksi dhe mori titullin Miss Universe Albania.

Por duket se ajo ka të njëjtën shije me këngëtaren e njohur Encën. Albeu.com vure re se ato kanë të njëjtën shije për çizmat.

Të dyja janë parë më çizma lëkurë gjarpri. Epo vajzat paskan të njëjtën gusto