NUK I NDALIN “THUMBAT” NDAJ NJËRA-TJETRËS/ Beatrix e ironizoi, reagon Bora: U riktheva tek… – AlpeGossip
NUK I NDALIN “THUMBAT” NDAJ NJËRA-TJETRËS/ Beatrix e ironizoi, reagon Bora: U riktheva tek…

NUK I NDALIN “THUMBAT” NDAJ NJËRA-TJETRËS/ Beatrix e ironizoi, reagon Bora: U riktheva tek…

Së fundmi Bora Zemani publikoi një video ku thuhej: Kam 99 probleme por po hip në avion dhe po i injoroj të gjitha!

Beatrix e ironizoi, reagon Bora: U riktheva tek...

Duket se kjo video nuk i ka shpëtuar as Beatrix Ramosajt, e cila së fundmi e ka ironizuar në Tik Tok. Këngëtarja ka publikuar një video ku shihet me valixhe në dorë dhe shprehet se po arratiset nga problemet e saj.

Beatrix e ironizoi, reagon Bora: U riktheva tek...

“Ku po shkon? Po arratisem nga problemet e mia”, thotë Beatrix dhe ndjekësit menjëherë e kanë cilësuar si ironi ndaj Borës.

Por pas Beatrixës, edhe Bora ka bërë një status duke folur sërish për “probleme”.

“U riktheva tek problemet e mia”, shkruan Bora.

Beatrix e ironizoi, reagon Bora: U riktheva tek...