“S’JAM MËSUAR TË MBAJ AKULLORE NË DORË”/ Shpërthejnë të qeshurat në “Për’puthen” (VIDEO) – AlpeGossip
“S’JAM MËSUAR TË MBAJ AKULLORE NË DORË”/ Shpërthejnë të qeshurat në “Për’puthen” (VIDEO)

“S’JAM MËSUAR TË MBAJ AKULLORE NË DORË”/ Shpërthejnë të qeshurat në “Për’puthen” (VIDEO)

Në puntatën e sotme të ‘Për’Puthen’ vajza e re Alvisa zgjodhi në një takim 4 minutësh ashtu siç edhe ajo e quajti ‘qershinë mbi tortë’, Taulantin. Një takim që nuk shkoi aspak ashtu siç pritej për shkak të emocionece të forta.

Taulanti: Kam çik turp, të kemi gjithë këtë femër përballë do kem turp

Alvisa: Na vure në siklet tani

Taulanti: Do e kalojmë bashkë. Hobi im është palestra dhe unë punoj berber në sallonin tim. I ke super flokët. Jam çmend pas teje.

Alvisa: Deklaratë e fortë kjo!

Madje, Taulanti e katranosi takimin 4 minutësh, pas një komenti epik që bëri studion të shpërthejë në të qeshura.

“S’jam mësuar të mbajë akullore në dorë”, tha ai nga emocionet duke iu referuar mikrofonit që mbante në dorë.