MODELET E 2019/ Këto janë këpucët më “cool” që do ti adhurojmë në verë (FOTO) – AlpeGossip
MODELET E 2019/ Këto janë këpucët më “cool”  që do ti adhurojmë në verë (FOTO)

MODELET E 2019/ Këto janë këpucët më “cool” që do ti adhurojmë në verë (FOTO)

Kur bëhet fjalë për këpucët, vajzat asnjëherë nuk janë të kënaqura dhe gjithmonë kërkojnë të blejnë të reja dhe këpucët e trendit më të fundit.

Nëse nuk keni gjetur akoma cilat janë stilet dhe ngjyrat të cilat ju përshtaten në këtë artikull do ju tregojmë të gjitha modelet e këpucëve për këtë sezon.

Shihni të gjitha fototsepse do t’iu ndihmojnë të zgjidhni idetë më të mira për këpucët që duhet të blini  për sezonin verorë Nga shapkat deri tek atletet.