GJON’S TEARS NË GJYSËMFINALE/ Këngëtari shqiptar mahnit jurinë e “The Voice of France” (VIDEO) – AlpeGossip
GJON’S TEARS NË GJYSËMFINALE/ Këngëtari shqiptar mahnit jurinë e “The Voice of France” (VIDEO)

GJON’S TEARS NË GJYSËMFINALE/ Këngëtari shqiptar mahnit jurinë e “The Voice of France” (VIDEO)

Këngëtarët shqiptarë e kanë vërtetuar se mund t’ja dalin të kenë sukses edhe në skena të mëdha, kjo vetëm nga talenti i tyre.

Gjon’s Tears është një nga artistët më të ri, i cili momentalisht konkuron në ‘The Voice of France’ dhe duket se ia ka arritur të bëhet pjesë e gjysmëfinales.

Gjon është prezantuar me këngën “Rocket Man” nga Elton John dhe ka mahnitur jurinë dhe publikun me zërin e tij. Videoja e performancës në ‘Youtube’ ka arritur një numër të madh shikues.