“TAPË PARA DREKËS”/ Jona Spahiu nuk i’a kursen vetes pak alkool para mesditës (FOTO) – AlpeGossip
“TAPË PARA DREKËS”/ Jona Spahiu nuk i’a kursen vetes pak alkool para mesditës (FOTO)

“TAPË PARA DREKËS”/ Jona Spahiu nuk i’a kursen vetes pak alkool para mesditës (FOTO)

Jona Sphiu është një nga moderatoret më të dashura të publikut shqiptar.

Edhe pse tashmë ka disa kohë që është shkēputur nga televizioni për shkak se është bërë nënë e vogëlushit Raiden, ajo vazhdon të jetë tepër aktive më rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit e saj momente nga jeta private ose profesionale.

Ditën e sotme, bukuroshja ka postuar një foto ku duket një pije dhe ka shkruar: Tapë para drekës.

Jona nga postimet më para na ka treguar se ishte e ftuar në një event të një kompanie kafeje.

Mesa duket bukuroshja po e shijon shumë këtë ditë sa dhe nuk po ja kursen vetes pak alkool. /AlpeGossip.al