Reperja e njohur kalon në nivele të larta/ Prezanton kanalin e saj në Radio (FOTO) – AlpeGossip
Reperja e njohur kalon në nivele të larta/  Prezanton kanalin e saj në Radio (FOTO)

Reperja e njohur kalon në nivele të larta/ Prezanton kanalin e saj në Radio (FOTO)

Duket se sukseset janë bërë për atë dhe tashmë për reperen Nicki Minaj fama sa vjen edhe shtohet.

Ndoshta edhe pse në repertorin e saj ka me dhjetëra këngë që kanë marrë me miliona shikime nga fansat, Nicki Minaj duket se asnjëherë nuk mjaftohet me kaq.

Së fundmi reperja ka bërë një lëvizje goxha të fuqishme dhe me postimet në Instagram ka treguar se tashmë ka edhe kanalin e saj në radio.

“Queen Radio” quhet kanali i këngëtares në Radio ndërsa transmetimi sipas asaj që ka lajmëruar reperja fillon ditën e sotme