ATRAKTIVE DHE SENSUALE/ Lori Hoxha e kuruar deri në detaje (FOTO) - AlpeGossip
ATRAKTIVE DHE SENSUALE/ Lori Hoxha e kuruar deri në detaje (FOTO)

ATRAKTIVE DHE SENSUALE/ Lori Hoxha e kuruar deri në detaje (FOTO)

Është njëra nga personat më të pasur në Shqipëri dhe pronare e gjigandit medial, Top Channel.

Bëhet fjalë për Lori Hoxhën e cila shquhet për stili dhe pamjen e kuruar.

Së fundi ajo ka publikuar një foto në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet veshur me pantallona farmerke, këmishë dhe xhaketë lëkurë. Të gjitha i kishte kombinuar me syze dhe çantë të vogël.