“JAM NDJERË I PËRDORUR NGA…”/ Kledi Hysa zbulon se është në një lidhje dashurie: Nuk jam single – AlpeGossip
“JAM NDJERË I PËRDORUR NGA…”/ Kledi Hysa zbulon se është në një lidhje dashurie: Nuk jam single

“JAM NDJERË I PËRDORUR NGA…”/ Kledi Hysa zbulon se është në një lidhje dashurie: Nuk jam single

Ish-banori i “Big Brother VIP”, Kledi Hysa, prej disa javësh po përjeton një romancë me këngëtaren, Sheila Haxhiraj.

Herë pas here, modeli dhe këngëtarja janë parë shumë të afërt dhe duke shkëmbyer puthje e përqafime me njëri-tjetrin në kryeqyetet pas daljes nga shtëpia e BB VIP.

Së fundmi, i ftuar në “N’fermë” në emisionin “E Diell”, Kledi ka konfirmuar se aktualisht është në një lidhje dhe menjëherë është aluduar se vajza që ka në krah është pikërisht Sheila Haxhiraj.

“Nuk jam single, jam i lidhur. Sigurisht një femër mund të dashurohet me mua”, tha ai.

Ndërkohë modeli tregoi se është ndjerë i përdorur nga vajzat e Big Brother pasi ai bënte punët e shtëpisë ndërsa ato kalonin kohën duke bërë make up dhe duke pirë kafe.

“Vajzat që kishim aty kishin qejf të bënin make up, të pinin kafe, të bënin fallxhoren kurse unë isha ai djali që kur vinin vajzat e gjenin vendin të pastër. Jam ndjerë i përdorur nga gocat e Big Brother, absolutisht që po (qesh). Sa më shikonin thoshin hë se i bën Kledi punët. Më vinte keq për gocat, thosha si nuk e morën mundimin që të bëjnë punë, të pija dhe unë një kafe.

Sa i përket fotove nudo s’do dilja kurrë lakuriq në koopertinë as për 80 mijë euro. Është pjesë e karakterit tim”, u shpreh modeli i njohur.