Të famshmet shqiptare sjellin trendin më të ri të syzeve për 2018-n (FOTO) – AlpeGossip
Të famshmet shqiptare sjellin trendin më të ri të syzeve për 2018-n (FOTO)

Të famshmet shqiptare sjellin trendin më të ri të syzeve për 2018-n (FOTO)

Mikro-syzet janë trendi më i ri i syzeve që po bëjnë namin në të gjithë botë. Edhe të famshmit shqiptarë janë bërë pjesë e këtij trendi botëror që duket se në 2018-ën do t’i shohim në masë të gjerë.

Ato janë cilësuar si syzet më pak të mira për tu mbrojtur nga dielli, por pavarësisht kësaj të gjithë që i kanë provuar një herë nuk kanë hequr dorë prej tyre. Në botë i pari i cili nisi lojën e këtyre syzeve ishte Kanye West, i cili i kërkoi Kim Kardashian që të hiqte dorë nga syzet e mëdha.

Lori Hoxha, Era Istrefi, Erisa Kaçupi, Jonida Maliqi dhe së fundmi edhe Armina Mevlani janë disa nga të famshmet shqiptare të cilat duket se janë dashuruar me këto syze.

Lori Hoxha

 

Era Istrefi

Erisa Kaçupi

 

Jonida Maliqi

Armina Mevlani

Beatrix Ramosaj

Oriola Marashi

 

Edhe ju mund t’i keni një palë syze të tilla, duke parë vlerën e tyre monetare që është e përballueshme edhe nga xhepat e masës.

Në faqen online “Asos” ju mund të gjeni një palë mikro-syze për vetëm 12 paund.