“QËNDRO LARG SAJ”/ Fansat i sulen Chris Brown pas komenteve që i bëri Rihanna-s (FOTO) – AlpeGossip
“QËNDRO LARG SAJ”/ Fansat i sulen Chris Brown pas komenteve që i bëri Rihanna-s (FOTO)

“QËNDRO LARG SAJ”/ Fansat i sulen Chris Brown pas komenteve që i bëri Rihanna-s (FOTO)

Chris Brown dhunoi Rihanna-n në vitin 2009 dhe tani duket se këngëtari po kthehet si një fans i saj.

29-vjeçari i la të gjithë ndjekësit e habitur pasi komentoi në dy fotot e këngëtares, me dy emoji.

Në të dyja postimet 30-vjeçarja shfaqet pa reçipeta, e veshur me të brendshme të kuqe, geta dhe dorashka të zeza.

“Këtë sezon do të bëhemi të prapëta, jo të mira”, shkroi në mbishkrimin e fotos Rihanna.

Ka kaluar thuajse një dekadë qëkur Chris dhe Rihanna janë ndarë, por fansat e bënë sërish të qartë që mbajnë anën e RiRi-t.

“Qëndro larg saj”, i shkruante dikush në “Twitter”.

Ndërsa një tjetër i bënte thirrje këngëtares: “A mund ta bllokoj ajo atë?”.

Dy këngëtarët qëndruan të lidhur për një vit, para se Chris të arrestohej dhe të akuzohej për dhunë.