SËRISH BASHKË? Ish-partneri i Kourtney Kardashian flirton me të në “Instagram” – AlpeGossip
SËRISH BASHKË? Ish-partneri i Kourtney Kardashian flirton me të në “Instagram”

SËRISH BASHKË? Ish-partneri i Kourtney Kardashian flirton me të në “Instagram”

Të gjithë plaken me kalimin e viteve, por mesa duket për Kourtney Kardashian gjërat funksionojnë ndryshe. Ajo ka publikuar së fundmi një foto në ‘Instagram’ ku shfaqet e veshur me një xhaketë-fustan në ngjyrë të kuqe dhe në formën e saj më të mirë. Kourtney dukej aq mirë, saqë ka tërhequr dhe vëmendjen e ish-partnerit të saj, modelit Younes Bendjima. Younes ka lënë një koment flirtues nën foton e yllit të ‘Keeping Up With The Kardashians’, i cili ka tërhequr vëmendjen e të gjithë fansave. ‘Dukesh bukur minnie mouse’, ka shkruar ai. Nuk ka pasur ende asnjë përgjigje nga Kourtney, por ky koment tregon se gjërat mes tyre shkojnë mirë. Madje, sipas një burimi për ‘E!News’, Kourtney dhe Younes janë takuar rastësisht në një lokal që frenkuentojnë të dy, kanë shkëmbyer disa biseda dhe më pas kanë pirë diçka. Younes ende vazhdon ta telefonojë Kourtney-n, por duket se ajo ka vendosur të vazhdojë jetën e saj.

View this post on Instagram

Do you take Amex?

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on