“DUAM KATËR FËMIJË”/ Adelina Tahiri tregon planet me bashkëshortin edhe pse kanë diferencë të madhe në moshë – AlpeGossip
“DUAM KATËR FËMIJË”/ Adelina Tahiri tregon planet me bashkëshortin edhe pse kanë diferencë të madhe në moshë

“DUAM KATËR FËMIJË”/ Adelina Tahiri tregon planet me bashkëshortin edhe pse kanë diferencë të madhe në moshë

Prej vitesh Adelina Tahiri është e martuar me avokatin maqedonas Serjoza Markov. Edhe pse diferenca e tyre në moshë është diskutuar shumë, çifti ka treguar se për ta nuk ka përbërë kurrëfarë problemi dhe janë shumë të lumtur me njëri-tjetrin.

Dy vite më parë ata u bënë prindër të një djali dhe tani kanë nisur planet për fëmijën e dytë. Këtë e ka zbuluar Adelina duke iu përgjigjur pyetjeve të fansave në Instagram.

Këngëtarja ka treguar se fëmijën e dytë e do vajzë dhe dëshiron të ketë 3, 4 fëmijë.