Vjeshta trokiti dhe po ju prezantojmë trendin që do të bëjë “NAMIN” (FOTO) – AlpeGossip
Vjeshta trokiti dhe po ju prezantojmë trendin që do të bëjë “NAMIN” (FOTO)

Vjeshta trokiti dhe po ju prezantojmë trendin që do të bëjë “NAMIN” (FOTO)

Në këtë moment, e kemi shumë të vështira që t’i cilësojmë çizmet e bardha si trendi i kësaj vjeshje. Pasi janë thjesht të domosdoshme t’i keni në garderobën tuaj.

Epo si fillim, ato kombinohen me të gjitha: fustani i ri që sapo bleve, xhinset apo edhe me kostumin që ke zgjedhur për në punë.

Në të njëjtën kohë, do të jeni në të njëjtën linjë me të gjtha vajzat e “Instagram-it” që kanë përqafuar këtë trend edhe gjatë stinës së verës.

Ndaj hidhini një sy modeleve më poshtë, mund të t’ju rrahë zemra për ndonjërën nga to.